گروه زپتر

گروه بین المللی زپتر کالاهای مصرفی با کیفیت بالا و انحصاری را در سراسر جهان تولید کرده، به فروش رسانده و توزیع می کند که این امر اصولا با فروش مستقیم نیروی فروشی بیش از 120000 مشاور و نیز از طریق فروشگاه های خرده فروشی انجام می شود. زپتر از آغاز خود تلاش نموده است تا روش زندگی را در جهان بهبود بخشیده و بصورت بخشی ضروری از زندگی روزانه گردد. طی دهه های اخیر، زپتر با فروش خود از طریق کمپانی هایش در بیش از 40 کشوردر 5 قاره جهان تبدیل به تشکیلاتی جهانی شده است.

تنوع وسیع محصولات و خدمات زپتر شامل موارد زیر می گردد:

محصولات پزشکی THERAPY AIR®,BIOPTRON و VITAL SYSTEM
سیستم نوردرمانی بایوپترون برای التیام زخم، ترمیم بافت و کنترل درد. همچنین از آن در محصولات آرایشی پوستی نیز استفاده می شود. این سیستم به عنوان یک وسیله پزشکی تأیید شده است. THERAPY AIR® یک سیستم مبتکرانه تصفیه هوا برای حفظ سلامتی و بهبود تندرستی شما می باشد. Scentcube THERAPY AIR®با رایحه درمانی حالات روحی شما را بهبود می بخشد. VITAL SYSTEM دستگاههای الکتریکی هستند که جبهه جدیدی را در میدان سلامتی و زیبایی تشکیل می دهند.

محصولات آرایشی: SWISS NATURE, SWISSO LOGICAL, LA DANZA
مراقبت پوستی پیشرفته علمی برای زنان، مردان و کودکان. خطوط محصولات آرایشی براساس پروتئینهای گیاهی و گیاه Echinaceaتازه برداشت شده از کوهای آلپ سوئیس. این محصولات توسط یک کمپانی سوئیسی بنام Intercosmetic و بطور اختصاصی برای زپتر بین المللی تولید می شوند.

لوازم لوکس: لوازم انحصاری PHILIP ZEPTER، ساعتهای ZEPTER و جواهرآلات ZEPTER
لوازم انحصاری PHILIP ZEPTER :

 • ساعتهایPhilip Zepter مخصوص افرادی است که ساعت مچی شان به اندازه زمانشان با ارزش است. کلکسیونهای ساخت سوئیس با سری محدود در زمینه دقت و کیفیت تولید می شوند.
 • لوزم نوشتاری Philip Zepter خودکار های مد روزی هستند که از بهترین مواد ساخته شده اند.
 • جواهرات Philip Zepter مجموعه های معتبری هستند برای افرادی که قصد دارند مورد توجه قرار گیرند. مغناطیس درمانی
 • وسائل خانگی Philip Zepterمجموعه هایی لوکس و زیبا هستند که نشانگر سلیقه آگاه زپتر برای جزئیات دقیق می باشد.

ساعت های زپتر : تلفیقی فوق العاده از بهترین مواد که بطور استثنایی برای کوچکترین جزئیات بکار رفته اند.
جواهرات زپتر : برخوردی عاشقانه با طراحی احساس برانگیز جواهرات و مواد منحصر بفرد.

محصولات تزئینی خانه: مجموعه Masterpiece , VACSY و مجموعه نفیس MIXSY:

 • ظروف پختMasterpiece هنری انقلابی و انحصاری در زمینه لوازم آشپزخانه بشمار می رود که با آن زپتر جهان را تسخیر کرده است وبه شما اجازه می دهد بدون اضافه کردن آب، نمک یا روغن آشپزی کنید.
 • ظروف غذاخوری، تنوع وسیعی از ظروف (ستهای نوشیدنی، لیوانهای Magic Harmony، ظروف چینی، رومیزی، زیر بشقابی، کارد و چنگال) که زپتر تلفیقی ازسبک و زیبایی را در آنها درهم می آمیزد.
 • سفره آرایی که شامل انواعی از گلدانها و تزئینات رومیزی می شود ترکیبی فوق العاده از با کیفیت ترین مواد و طرح مدرن بشمار می رود.

VACSY یک سیستم وکیوم انحصاری است که غذاهای تازه و پخته را نگهداری کرده و از این رو خواص ارگانیک طبیعی و ویتامینهای آنها را حفظ می کند.
Mixsy همزن چند کاره آشپزخانه شما است که در زمان و کار شما صرفه جویی می کند.

Hمحصولات بهداشتی خانه: CLEANSY و SPYTE
CLEANSY یک سیستم پاک کننده انقلابی است که شامل انواع جاروبرقی های آبکش و نیز بخارشور، اتو و دستگاههای ضد عفونی کننده می شود.

 • tuttoJEBBO، سیستم پاک کننده کامل
 • Aqua Jebbo، دستگاه بخار شور
 • Aqueena، پیشرفته ترین، قابل اطمینان ترین و مدرنترین سیستم تصفیه آب که آب را مطابق خواست طبیعت پاک و سالم می سازد.
 • CleanSymag، سبک کننده مغناطیسی آب.

SPYTEL سیستم هشدار ایمنی است. دستگاه تماس اورژانسی، تلفن کوک و تلفن اتومبیل جهت حفاظت از خانواده و اموالتان که به شما امنیت بالایی می دهد.

خدمات زپتر

 • بازرگانی بانکی زپتر
 • بیمه زپتر
 • ارتباطات دوربرد زپتر

زپتر در سراسر جهان
تمام محصولات زپتر از استانداردها و مهارت های کیفی بالایی برخوردارند.
محصولات زپتر در 7 کارخانه زپتر در آلمان، ایتالیا و سوئیس با بکارگیری جدید ترین تکنولوژی ها برای تولید اقلامی با کیفیت استثنایی ساخته می شوند.
اگرچه زپتر بر این امر متمرکز است که با فروش مستقیم محصولاتش را به اشخاص معرفی کند، با این حال فروشگاه ها و غرفه های زیادی دارد که در بهترین خیابانهای شهرهای اصلی مانند آتن، بارسلونا، بلگراد، بوداپست، شیکاگو، مونت کارلو، موسکو، مونیخ، پاریس، پراگ، ونکوور، ورشو، زاگرب واقع شده اند.

مأموریت زپتر
موفقیت زپتر تنها منوط به محصولات مبتکرانه آن نمی باشد بلکه نیروهای فروش با انگیزه آن که به این محصولات اعتقاد داشته و مشتریانشان را مشتاق می سازند نیز در آن دخیل هستند.
سالانه بیش از 60000000 نفر در نمایشگاههای زپتر شرکت می کنند. در عین حال بیش از 600000000 محصول بفروش رسیده است. زپتر به شبکه نمایندگان فروش، مدیران و مشاوران خود که به خوبی آموزش دیده و با محصولات آن آشنایی کامل داشته و قادر به سرویس دهی به مشتریانشان هستند افتخار می کند. زپتر بطور مستمر درصدد است تا وارد بازارهای جدید شده و بواسطه صدها فرد حرفه ای در زمینه های مختلف محصولات خود را توسعه داده و بهبود بخشد تا بتواند به جلب رضایت و سرویس دهی مشتریانش ادامه دهد.
زپتر بیش از 300000 متر مربع فضای بازرگانی در سراسر جهان دارد. بیش از 65000000 مصرف کننده راضی از محصولات Zepter تأیید می کنند که هرکجا نام " زپتر " را ببینید بتوانید مطمئن باشید که به معنای کیفیت، سبک و ارزش است!

گروه زپتر